iPhone 14 Plus – Ultra Hybrid Pink ütésálló védőtok termékről 3 értékelés
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
3 990 Ft
Élénk rózsaszín telefontok, áttetsző hátlappal ütésálló kialakításban prémium minőségben. Átlátszó pink ütésálló keretének köszönhetően pedig fokozottan védi a sarkait a telefonnak. Egyedi megjelenés a legjobb minőségű ütéselnyelő anyagokból kialakítva fekete színben. Látható Apple logó, pontos védelem a dupla lencsés iSight kamerának és az egész készülékháznak.
Ha 12:00-ig rendelsz, expressz szállítással már a következő munkanapon kézbe veheted a csomagod!
15 napos prémium pénz-visszafizetési garancia minden tartozékunkra!
Kizárólag a legjobb termékeket forgalmazzuk, hogy biztosan elégedetten használd a telefonodon.
A fizetés és a bejelentkezés is titkosított SSL csatornán keresztül történik.
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
KÁROLY (megerősített tulajdonos) –
A ütésállóságát már teszteltem is egy leejtéssel. Szerencsére mindenki jól van, úgyhogy abszolút elégedett vagyok a termékkel. Remek választás volt.
ZSOMBOR (megerősített tulajdonos) –
Magamnak terveztem tokot tesztelés céljából. A kivitelezés gyönyörű lett, úgyhogy megvan a párom karácsonyi ajándékja is.
ZSOMBOR (megerősített tulajdonos) –
Jó a tok. Vettem egy új telefont, nem szerettem volna, ha idő előtt karcolódik vagy tönkremegy. Az illeszkerdés tökéletes és kényelmes.