Fusion Aqua Galaxy A42 szilikontok, prémium átlátszó termékről 4 értékelés
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
2 390 Ft
Tökéletesen átlátszó telefontok, csúszásmentes illeszkedéssel tpu2 szilikon anyagból. Használd legújabb fejlesztésű, teljesen átlátszótokunkat. Megfelelő védelem és prémium átlátszóság jellemzi legjobb tpu2 alapanyagból készült védőtokjainkat. Minden gomb és csatlakozó tökéletesen használható marad.
ENDRE (megerősített tulajdonos) –
A készülékem védelme fontos, ezért mindenképpen akartam egy olyan tokot, amely védi ugyanakkor nem vesz el sokat a készülék eredeti designjából.
MISI (megerősített tulajdonos) –
Remek védőtok. Nem túl vaskos, így nem változtatja féltéglává a telefont, de a szükséges helyeken elegendő anyag van benne, hogy baleset esetén megvédje.
ÁGNES (megerősített tulajdonos) –
Jó anyagból van. Nem tűnik olcsónak vagy ragadósnak, inkább kényelmesnek mondanám. Az ütésállóságot nem teszteltem, de szerintem kellő védelmet nyújt.
BETTINA (megerősített tulajdonos) –
Az volt a cél, hogy védje a terméket a sérülésektől, esztétikus legyen és ne változtasson a készülék jellegén jelentősen. Ebben a tokban ezt megtaláltam.